Волонтерство

Волонтерство у нашому проекті займає ключове місце – всі акції  в підтримку діяльності Боржавської вузькоколійки здійснено завдяки активній позиції багатьох її прихильників. Як приклад – цей сайт розроблений виключно на безоплатній основі. До числа акцій, здійснених на Боржавській вузькоколійці, можна віднести організацію та проведення щорічного Дня Боржавської вузькоколійки в першу неділю серпня та Дня народження вузькоколійки 23 грудня.

Результатом нашої роботи є започаткування форуму «Карпатський трамвай»,  покликаного висвітлювати проблемні питання збереження  залізничних історичних памяток в Карпатському  регіоні Карпат та налагодження співпраці з подібними рухами в інших країнах.

Вже традиційною стала участь молодих людей з України в роботі міжнародного волонтерського табору прихильників історичних залізниць, які проходили в Угорщині, Польщі та Великобританії. Критерієм для участі є підтримка волонтерського руху та популяризація збереження історичної технічної спадщини.

Ми продовжуємо роботу по збереженню Боржавської вузькоколійки та пошук партнерів – будемо раді кожній пропозиції щодо співпраці. Це може бути пов’язано і з Вашою  професійною діяльністю, а можливо Ви маєте бажання долучитися до організації традиційних заходів та надати посильну допомогу.