Відновлення рухомого складу

Реставрація вагонів PAFAWAGВажливим напрямком роботи є розробка та реалізація проектів з відновлення історичного рухомого складу Боржавської вузькоколійки. На даний час на залізничній станції Хмільник знаходяться пасажирські вагони PAFAWAG 1951 року випуску. Ці вагони виведені з експлуатації для пасажирських перевезень, але вони мають важливу історичну цінність, і саме тому ми шукаємо шляхи відновлення 2 вагонів з метою організації туристичних перевезень.


Повернення на Боржавську залізницю паровоза Гр-6 №255


Один з паровозів серії Гр, які експлуатувались на Боржавській залізниці, у 1982 році був переданий для використання на дитячій залізниці в м.Бєльці (Молдова). Дитячу залізницю в Бєльцях так і не побудували, а паровоз Гр-6 №255 довгий час знаходився в депо і очікував на повернення в Берегово. Але після розпаду Радянського Союзу це питання стало другорядним і паровоз продовжував стояти в депо в якості пам’ятника.

Зараз ми шукаємо шляхи повернення паровозу Гр-6 №255 на “рідну” Боржавську вузькоколійку для подальшої реставрації та запуску туристичних перевезень.