Календар подій

8 березня 2014. Вино Боржавської вузькоколійки.


Акція «Вино Боржавської вузькоколійки» вперше пройшла в 2012 році в рамках XII міжнародного фестивалю вина на Берегівщині та була реалізована через організацію та проведення залізничного туру за маршрутом Іршава — ст. Хмільник — Берегово. Безпосередньо на фестивалі в Берегові Почесним журі було визначено найкращі вина в номінації «Вино Боржавської вузькоколійки 2012». Спеціально для цього винного туру було випущено лімітовану серію червоних та білих вин під брендом «Кушницька Анця».
З тих пір винна дегустаційна подорож «Вино Боржавської вузькоколійки» стала регулярною і наймасовішою акцією, яка збирає до сотні пасажирів щороку.

Травень 2014. Подорож на фестиваль вина «Угочанська лоза»


Дегустаційна подорож на фестиваль вина в місті Виноградово. В програмі дегустація вин в історичному підвалі в селі Шаланки, а також фолькорні програми на залізничних станціях.

3 серпня 2014. День Боржавської вузькоколійки (День залізничника)


Відзначається щорічно, в першу неділю серпня на залізничній станції Хмільник.

19 грудня 2014. Зустріч Святого Миколая на Боржавській вузькоколійці


Відзначається 19 грудня в м. Іршава.

23 грудня 2014. День народження Боржавської вузькоколійки


День введення в експлуатацію Боржавської залізниці в 1908 році. Відзначається щорічно у форматі поїздки з Іршави до станції Хмільник. Обов’язковим атрибутом подорожі є спеціальний святковий торт із зображенням паровоза, яким пригощають всіх учасників акції та просто випадкових пасажирів